XIV Laste ja noorte rahvamuusikalaagri

VAHETUSE ORIENTEERUV AJAKAVA:

Õpitubade juhendajad:

kandle ja ansambli õpituba- Kaarin Aamer

laulu õpituba-  Margrit Kits

akordioni ja ansambli õpituba- Eha Niglas 

viiuli õpituba- Kristi Alas

poistelaulu ja ansambli õpituba – Sten Aamer

ansambli õpituba: Jaan-Erik Aardam

käsitöö õpituba – Maimo Sommer

rahvatantsu õpituba- Ulla Helin Mengel

tüdrukute laul õpituba - Kätlin ja Mirjam Kits

Külalisõppejõud: Janne Ristimets, Kardo Ojassalu, Reigo Ahven

Laagriülem Reine Niin

 

Esimene päev 09.07

15.00-16.00 saabumine laagrisse, tutvumine ümbrusega, laagripaiga üles sättimine

16.00 Laagri avamine.

16.30-17.30 Õpituba I

17.30 Oode

17.45 -18.45 Õpituba II

18.50 -19.50 Õpituba III

20.15 õhtusöök

20:40 -21.40 Õpituba IV

22.oo tantsuklubi

24.oo öörahu

 

 

Teine päev10.07

8.15 äratus

8.30 võimlemine

8.45 hommikusöök

9:15 - 10:15 Laulu õpituba

10:30 - 11:45 Õpitoad, kõik lapsed viibivad oma kindlaks määratud õpitoas.

13.30 lõuna

14.00 -15.15 õpitoad poistelaul ja tüdrukute laul

15.30-16.30 Reigo Ahvena õpituba (Metsa)

16:45- 17:45 Reigo Ahvena õpituba (Poole) 

17:30 - oode

18:00 -18.45  Reigo Ahvena õpituba Laager 

19.00 -20.00 pillimänguõpitoad

20:00 õhtusöök

21.00 mängud staadionil

22:30 - 23:00 seltskonnatantsude ôhtu. Kõik koos suures spordisaalis.  Toimuvad võistluslikud spordimängud ja eesti rahvamängud, tantsud

23:30 öörahu

 

Kolmas päev 11.07

 

8:15  äratus, võimlemine, pesemine

8:45 hommikusöök

9:15-13.20 õpitoad

13:30 lõuna

14.00- 15.15 Õpitoad

15:30 -16:15 Õpitoad

16:30 -17:15 ujuma

17:30 - oode

17.45  - 20.30 Seiklusmäng Eesti Kaitseliidu Malev

20.00 õhtusöök

20:30 Vaba lavaks ettevalmistus

22:30 - 24.00 ÖÖkino saalis huvilistele

23:00 öörahu

 

Neljas päev 12.07

8:15 äratus

8:30 võimlemine, pesemine

9:00 hommikusöök

9.45 -10.45 Lauluõpituba

11:00- 11:45 pilliõpitoad

12:00 -12:45 pilliõpitoad

12:45 -13:30 pilliõpitoad

13:30 lõuna

14:00 – 16:00 pilliõpitoad

16.30 ujuma

17.15 oode

18.00-19-00 pillitunnid

19.00-20.00 vaba aeg, valmistumine vabalavaks

20:00 Õhtusöök

20:45 Vaba lava Kontsert

23.00 öörahu

Viies päev 13.07

8:15 äratus

8:30 võimlemine, pesemine

9:00 hommikusöök

9.45 -10.45 Lauluõpituba

11:00- 11:45 pilliõpitoad

12:00 -12:45 pilliõpitoad

12:45 -13:30 pilliõpitoad

13:30 lõuna

14:00 – 15:00 tortide valmistamine

16.00 Sõit Pärnusse

16.45-17.30 Kontserdi proov Pärnu Raehoovis

18:00 Kontsert Pärnu Raehoovis "Ehe ja Oma" 

20:30 Õhtusöök

21:15 vaba aeg

22.00 -23.30 Laagri lõpetamine,  tantsuklubi, külalisesinejad,

23.30 öörahu

 

Kuues päev 14.07

8:45 äratus

9:00 võimlemine, pesemine

9:30 hommikusöök

10:00 Hommikuring (info)

10:30-12.30 peaproov saalis

13:00- Kontsert.

Laagri lõpetamine

 Kojusõit

 

NB! Ajakava võib muutuda!