XVI Laste ja noorte rahvamuusikalaagri

VAHETUSE ORIENTEERUV AJAKAVA:

Õpitubade juhendajad:

kandle ja ansambli õpituba- Kaarin Aamer

laulu õpituba- Kätlin & Mirjam Kits

akordioni ja ansambli õpituba- Eha Niglas 

viiuli  ja ansambli õpituba- Kristi Alas

poistelaulu ja ansambli õpituba – Sten Aamer, Romet Allingu

käsitöö õpituba – Katrin Laan

puhkpilli õpituba - Taavi Reimets

rahvatantsu ja seltskonnatantsu õpituba- Ulla Helin Mengel

tüdrukute laul õpituba - Kätlin & Mirjam Kits

Külalisõppejõud ja külalisesinejad: Kulno Malva, Jaan Eerik Priks & Hannalore Karmel Juurikas

Laagriülem: Reine Niin; juhiabi: Margrit Kits

 

Esimene päev 18.07

15.00-16.00 saabumine laagrisse, tutvumine ümbrusega, laagripaiga üles sättimine

16.00 Laagri avamine.

16.30-17.30 Õpituba I

17.30 Oode

17.45 -18.45 Õpituba II

18.50 -19.50 Õpituba III

20.00 õhtusöök

20:30 -21.15 Õpituba IV 

21.15 -23:00 tantsuklubi

23.00 - 8:00 öörahu

 

 

Teine päev 19.07

8.15 äratus

8.30 võimlemine

8:45 hommikusöök

tubade koristus

9:15 - 10:00 Laulu õpituba

10:00 - 13:30 Õpitoad, kõik lapsed viibivad oma kindlaks määratud õpitoas.

13.30 lõuna

14.00 -15.00 õpitoad poistelaul ja tüdrukute laul

15.00 -17.00 pilli-; ansambli-; tantsu-; käsitöö õpitoad; Kulno Malva

17:00 - oode

17:15 -19:3o  pilli-; ansambli-; tantsu-; käsitöö õpitoad; Kulno Malva

19:30 õhtusöök

20.30 - 21:30 mängud suveaias 

21:30 - 23:00 Vaba lava Kontserdiks harjutamine 

23:00 öörahu

 

Kolmas päev 20.07

8:15  äratus

8:30 võimlemine

8:45 hommikusöök

tubade koristamine

9:15-10.00  laulu õpituba

10:00- 13:30 pilli-; ansambli-; tantsu-; käsitöö õpitoad

13:30 lõuna

14.00- 15.00 Poiste ja tüdrukute Õpitoad

15:00 -17:00 Õpitoad

17:15  Oode

17.30  - 20.00 Seiklusmäng 

20.00 õhtusöök

20:30 - 22:00 Vaba lava Kontserdiks harjutamine; tantsuklubi

23:00 öörahu

 

Neljas päev 21.07

8:15 äratus

8:30 võimlemine, pesemine

8:45 hommikusöök

9.15 -10.00 Lauluõpituba

10:30- 13:30 pilli-; ansambli-; tantsu-; käsitöö õpitoad; Jaan Eerik Priks

13:30 lõuna

14:00 – 17:00 pilli-; ansambli-; tantsu-; käsitöö õpitoad, Jaan Eerik Priks

17.15 oode

17:30 -18:15 pilli-; ansambli-; tantsu-; käsitöö õpitoad

19.00-20.00 Kontsert Häädemeeste Mihkli kirikus / Jaan Eerik Priks & Hannalore Karmel Juurikas

20:00 Õhtusöök

21:00 Vaba Lava Kontsert  Häädemeeste Seltsimajas

23.00 öörahu


Viies päev 22.07

8:15 äratus

8:30 võimlemine, pesemine

8:45 hommikusöök

9.15 -10.15 Lauluõpituba

10:30- 13:30 pilliõpitoad

13:30 lõuna

14:00 – 15:00 tortide valmistamine

16.00 -17.30 Kontserdi peaproov Häädemeeste seltsimajas

17:30 oode

18:00 Vilistlastega kohtumine

19:00 Kontsert Häädemeeste seltsimajas

20:30 Õhtusöök

21:15 vaba aeg

22.00 -23.30 Laagri lõpetamine,  tantsuklubi, külalisesinejad vilistlasõhtu

23.30 öörahu

 

Kuues päev 23.07

8:45 äratus

9:00 võimlemine, pesemine

9:30 hommikusöök

10:00 Hommikuring (info)

10:30-12.30 peaproov  seltsimajas saalis

13:00- Kontsert.

Laagri lõpetamine

 Kojusõit